ÜRETİM


Kemalpaşa - İzmir’de kurulu konserve üretim tesislerimiz, üretiminde daima taze sebze kullanması, üretim bölgelerine ve İzmir Limanı’na olan yakınlığı, yüksek üretim kapasitesi ve modern teknolojisi ile tüketiciye kaliteli ve sağlıklı ürünler sunmayı misyon edinmiştir. Şirketimiz kurulduğu ilk günden beri, ürünlerini dünyanın dört bir yanına ihraç etmektedir.

Ürünlerimiz, tescilli markamız ‘LİNDO’ ile pazara sunulmakla birlikte, müşterilerimizin kendi markaları ile de üretim yapılmaktadır.

Image
Image

Hedefimiz, yüksek kalitede sağlıklı ve lezzetli ürünleri, özenle seçilmiş taze ham maddeler kullanarak tüketici damak tadına uygun geleneksel tarifler ışığında üreterek müşterilerimize sunmak ve sürekli müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Hemsi Tarım Ürünleri olarak, ikinci şirketimiz olan Salsa Tarım Ürünleri’nin üretimi Domates Salçasının da pazarlama ve dağıtımını yapmaktayız. Salsa Tarım Ürünleri’nin 12.000 Ton/Yıl kapasiteli Domates Salçası üretim tesisi Hamzabeyli - Manisa’da faaliyet göstermektedir.